MARIE CURIE Bireysel Araştırma Bursu
Proje Yazma ve Sunma Eğitimi


UFUK 2020 | H2020 Marie Curie Bursları Eğitimi

Marie Skłodowska-Curie aksiyonları nedir? Nitelik ve nicelik olarak araştırma ve teknoloji alanındaki insan potansiyelini güçlendirmeyi, araştırmacıların kariyer gelişimini desteklemeyi, uluslararası ve sektörler arası araştırmacı dolaşımını teşvik etmeyi ve böylece Avrupa'yı araştırmacılar için bir cazibe merkezi haline getirmeyi hedefleyen AB burs programıdır.

Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA), sunduğu yenilikçi ve mükemmel araştırma eğitimi fırsatları, cazip kariyer ve bilgi paylaşımı olanakları, uluslararası ve sektörler arası hareketlilik programları ile araştırmacıların diledikleri alanda birlikte çalışmalarını sağlayan bir yapıdır.

Türkiye'deki araştırmacıların tek başına başvurabileceği bir Avrupa Birliği burs programı olan Marie Curie Araştırma Programları ve Bursları hakkında bilgi edinmek, AB'ye Marie Curie bursu almak üzere proje hazırlamak ve sunmak isteyen paydaşlar için düzenlenir. 2-gün süren MARIE CURIE Bursları proje yazma-sunma eğitimi ve interaktif çalıştayda Marie Curie (MCSA) projelerinin nasıl yazıldığı katılımcılara aktarılır.

Eğitimler bulunduğunuz ilde, kurumunuzda veya online olarak verilebilir. Eğitim dili Türkçe'dir.

Eğitim almak için aşağıdaki kırmızı butona basınız


Başvuru Formu

Tüm Eğitimler için Tıklayınız!

Bu eğitimi duyurmak için Twitter'da paylaşalım