Sanayide Dijital Dönüşüm ve
Endüstri 4.0 Eğitimi


UFUK 2020 | Endüstri 4.0 Eğitimi

Bu eğitim katılımcılara Endüstri 4.0 tabanlı organizasyonel dönüşümlerin stratejik ve teknik unsurlarını tasarlama ve yönlendirme konularında farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

Teknoloji ve internetin şekillendirdiği endüstri 4.0’ın temel dinamikleri, sanayide dijital dönüşüm, yeni sanayi devriminin fabrikaları değiştirmesi, yeni nesil fabrikalar, akıllı fabrikalar, endüstri devrimlerinin aşamaları, dördüncü sanayi devrimi ve ortaya çıkardığı yeni meslekler, geleneksel üretim modellerinin değişimi, endüstri 4.0’ı tetikleyen teknolojik unsurlar, siber fiziksel sistemler ve akıllı fabrikalardaki fiziksel süreçler, yeni teknolojik unsurların fabrikalardaki iş süreçlerine uyarlanması, endüstri 4.0 ve verimlilik artışı, otonom robotlar, akıllı üretim ekosistemi, endüstri 4.0 kazanımlarına örnekler, endüstri 4.0'a yönelik kurumsal strateji ve yol haritası geliştirilmesi başlıklarına eğitimde yer verilir.

Eğitim bulunduğunuz ilde, organize sanayi bölgenizde, ticaret ve sanayi odanızda, ihracatçı birliğinizde, fabrikanızda, teknoparkınızda, kurumunuzda veya online olarak verilebilir. Eğitim dili Türkçe'dir.

Eğitim almak için aşağıdaki kırmızı butona basınız


Başvuru Formu

Tüm Eğitimler için Tıklayınız!

Bu eğitimi duyurmak için Twitter'da paylaşalım