Avrasya'nın en büyük Endüstri 4.0 fuarı İstanbul'da


UFUK 2020 | WIN Eurasia

Avrupa ve Asya'nın en büyük Endüstri 4.0 fuarı ve konferansı İstanbul'a geliyor. Dördüncü sanayi devrimini, dijital fabrikalar ve endüstriyel robotları birebir gözlemleyerek keşfedin:

WIN EURASIA Endüstri 4.0 Fuarı ve Konferansı

Endüstri 4.0 nedir? Dördüncü Sanayi Devrimi (Sanayi 4.0), imalat ve sanayide modern bilgi ve iletişim teknolojileri, adaptif robotik, yapay zekâ, büyük veri, artırılmış gerçeklik, siber-fiziksel sistemler, eklemeli üretim, bulut bilişim, nesnelerin interneti, ve siber güvenlik teknolojilerinin kullanımı, kısaca sanayide dijital dönüşüm olarak tanımlanabilir.

Endüstri 4.0 ülkemizin rekabet gücünü artırabilmek için önemli fırsatlar sunuyor. Endüstri 4.0 toplam işgücü ihtiyacının azalmasından çok, açılacak yeni iş alanları ile yetkinlik düzeyi düşük işlerden daha nitelikli, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısına geçişe neden olacak.

Türkiye'deki imalat ve sanayi firmalarımızın Endüstri 4.0'a geçiş için hazırlık yapması, Endüstri 4.0’ın etkisini ve yaratacağı fırsatları anlaması, Endüstri 4.0'a dönüşümü tetikleyen teknolojileri yakından görebilmesi, ve Endüstri 4.0 prensiplerini başarı ile uygulayabilmesi için uluslararası Endüstri 4.0 fuarına sanayicilerimiz, ilgili sektör çalışanları ve uzmanlar katılım sağlayabilirler.

Endüstriyel üretimde robot teknolojisi ve robotik sistemlerin kullanıldığı geleceğin fabrikasını kurmak için gerekli olan elektro-mekanik ekipmanlar, yapay zekalı akıllı robotlar, saç işleme ve metal şekillendirme teknolojileri, otomasyon hizmetleri, hidrolik ve pnömatik sistemler, fabrika içi lojistik aynı çatı altında buluşuyor. Avrasya'nın büyük imalatçıları ve sektörün duayenleri ile bu fuarda tanışabilir, yüksek teknolojili sektörlerdeki imalat kapasitesinizi güçlendirebilirsiniz.


Endüstri 4.0 hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki kırmızı butona basınız


Endüstri 4.0 Eğitimi

Tüm Haberler için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım