Dijital Dönüşüm ve İhracat temalı
Türkiye Teknoloji Buluşmaları


UFUK 2020 | Türkiye Teknoloji Buluşmaları

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ticaret Bakanlığının destekleriyle düzenlenen "Dijital Dönüşüm ve İhracat" temalı Türkiye teknoloji buluşmaları Ankara'da gerçekleşti.

Etkinlikte açılış konuşması yapan Ticaret Bakan Yardımcısı Sn. Fatih Metin, KOBİ'lerin dijital dönüşümünü önemsediklerine ve buna destek verdiklerine işaret ederek, "Çünkü dünya ticareti gelişiyor, değişiyor, büyüyor. Bizim katma değerli ürün ihracatına ihtiyacımız var. Biz yüksek teknolojiyi yakalamış ve bunu sürdürebilmiş bir yapı istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Ticareti ve ihracatı artırmanın en önemli hedefleri arasında olduğuna işaret eden Metin, şöyle devam etti: "KOBİ'lerimizin yurt dışına ihracat yapabilme yeteneği kazanmasını destekliyoruz. Yeni ihracatçı, yeni ürün ve yeni pazarlar gibi hedeflerimiz var" dedi. Uluslararası iş geliştirme, yurtdışı iş gezisi ve sektörel ticaret heyeti, dünya pazarına giriş, dijital dönüşüm ve ihracat kapasite geliştirme alanlarında UFUK 2020'nin sağladığı hizmetler ilginizi çekebilir.


Dijital dönüşüm ve ihracat ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki kırmızı butona basınız


Bilgi Formu

Tüm Haberler için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım