Türkiye'deki Endüstri 4.0 Girişimleri Startup Özel Alanında


UFUK 2020 | WIN Eurasia

Türkiye'nin Endüstri 4.0 girişimleri İstanbul'da TÜYAP fuar merkezinde gerçekleştirilecek Avrupa ve Asya'nın en büyük Endüstri 4.0 fuarının STARTUP özel alanında sergilenecek:

WIN Eurasia STARTUP Özel Alanı

15-18 Mart 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan WIN EURASIA fuarında oluşturulacak STARTUP Özel Alanı’nda genç ve yenilikçi firmalar bir araya geliyor. Bu alanda firmalar fikirlerini ve girişimcilik faaliyetlerini sergilerken, potansiyel işbirlikleri de geliştirecekler.

Türkiye'deki birçok üniversitenin stant açarak katıldığı, Teknokent ve Teknoparklarda ortaya çıkan buluşların da sergilendiği, 4 gün boyunca süren uluslararası fuarın teknoloji tabanlı girişimcilere yönelik STARTUP özel alanında Girişimcilik ve Kariyer semineri de yapılıyor.

Startup Özel Alanında yer alan kurumlar; fikirlerini ve girişimcilik faaliyetlerini sergilerken, potansiyel iş birlikleri geliştirmeye imkan bulacaklar. Bu kapsamda 16 Mart 2018 Cuma düzenlenecek "Girişimcilik Başarı Öyküleri" etkinlik programında kuvvetli bir firma başlangıcının nasıl yapıldığının anahtarları ziyaretçilerle paylaşılacak.

17 Mart 2018 Cumartesi günü gerçekleşecek "İş Dünyası ve Kariyer Günleri" etkinliğinde ise, geleceğin 4.0 Mühendisliği konuşulacak ve Endüstri 4.0 konsepti ilk kez bir kariyer etkinliğinde gündeme gelecek. Toplam 8 oturumun olacağı kariyer etkinliğinde firmalar, akademisyenler, üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve sektör yetkilileri ile bir platformda buluşarak firmaların çalışma ve uygulama alanları, kariyer sohbetleri, yetenek yönetimi, robotların iş hayatındaki yeri gibi konularda sohbetler gerçekleştirecek.

    Neden STARTUP özel alanını ziyaret etmelisiniz?
  • Teknoloji liderleri, endüstriyel şirketler, girişimciler ve yatırımcılarla buluşun,
  • İşinizi yaratın, kurucu ortak olun ve doğru kişilerle buluşun, işinize uygun mercileri edinin,
  • Devletin verdiği girişimcilik desteklerinin farkında olun, sektör yetkililerinin dikkatini çekin,
  • Girişim hızlandırma programlarına başvurarak işinizi büyütün, dünya pazarına adım atın,
  • Topluluklarla tanışma ve diğer startup projeleri ile işbirliği olanağı sağlayın,
  • Fikirlerinizi diğer girişimciler ve ziyaretçiler ile buluşarak mükemmel bir fırsat edinin,
  • Girişimcilik sunumlarını dinleyerek ve kariyer forumuna katılarak iş hayatından değerli tecrübeler edinin.

STARTUP özel alanı ve etkinlik programına ulaşmak için, aşağıdaki kırmızı butona basınız


STARTUP Özel Alanı

Tüm Haberler için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım