Yurt Dışı İş Gezisi Organizasyonu Hizmeti


UFUK 2020 | Yurtdışı İş Gezisi

Yurt dışı iş gezisi organizasyonu hizmeti; Ziyaret organizasyonu; Yurtdışı firma ziyaretleri; Ticaret ve Sanayi Odası, İhracatçı Birliği ve Oda-Borsalar tarafından planlanan Yurt Dışı İş Gezisi programları için destek hizmeti; Başvuru evraklarının hazırlanması ve danışmanlık

Yurtdışındaki randevuların ayarlanması ve ziyaret organizasyonunun gerçekleştirilmesi çok zaman alan bir işlemdir. Yurt dışında birçok alanda çok geniş bağlantılarımız var. Bu konuda uzman ekibimiz, yer ve dil bilgimizle size doğru kişi ile en hızlı iletişimi sağlıyoruz. Yurt dışı iş gezisi programında, ikili iş görüşmeleri (B2B), Meslek kuruluşları ile toplantı, Sanayi bölgesi, fabrika ve teknopark gezileri, fuar katılım, firma ziyaretleri, finans grupları vb. ile görüşmeleri de planlayıp organizasyonu yapıyoruz.

Organize etmiş olduğumuz müşteri ziyaretlerinizde size eşlik edebiliyor ve danışman olarak destek verebiliyoruz. Desteğimiz sayesinde esas amacınız olan işe, yani “satış” ya da “satın alma” konularına konsantre olabilirsiniz. Yeni teknik-teknoloji veya sektörel gelişmeleri takip edebilir ve uluslararası işbirlikleri tesis edebilirsiniz.

Başvuru yapmak için aşağıdaki kırmızı butona basınız


Başvuru Formu

Tüm Hizmetleri görmek için Tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım